Alt Baldır İnceltme
15 Mayıs 2024

Alt Baldır İnceltme

Alt Baldır İnceltme, Alt bacak inceltme bedenimizdeki bazı yerler çirkin görünürler. Bazı kadınların bacaklarının baldır olarak da adlandırılan alt kısmı bedenlerine göre çok fazla kilolu olduğu için çok kaba ve çirkin bir görünüm de olurlar, bu nedenle kadınlarda huzursuzluk yaratır. Vücutta fiziksel olarak çirkin bir görüntü ortaya gelir, bu da alt bacakların oldukça fazla kilolu olmasından meydana gelir. Bayanlar birtakım spor ve egzersiz yaparak alt bacak bölgesini inceltmeye çalışırlar, bu zamanda vücut kilo kaybedeceği için o bölgede çok az bir incelme ve narin bir görünüm sağlanır. Bu durumda zaman zaman başarılı olunsa da kısa süre sonra tekrar alt bacakta kilo artışı olur. Bacaklarınız çok güzel olsa da alt baldır bölgesi kalın olduğu için boyunuzu kısa gösterir, o güzel bacaklarınızı ise kötü ve çirkin gösterir. Bu nedenle düzgün bir şekilde egzersize devam etmelisiniz. Alt bacağı inceltmek için egzersiz yaparken ilk gün için 6-7 dakika ile başlayıp her gün birkaç dakika uzatarak bu zaman dilimini yarı saate kadar uzatalım ve bu egzersizi her gün düzenli bir şekilde çekelim.

  • Step ve aerobik hareketlerini düzgün ve düzenli bir şekilde yapmak gerekir, haftada 4 gün mutlaka egzersiz yapmaya kendi bedenimizin düzgün ve sağlıklı olması içi yapmamız gereklidir hareket etmekten sıkıldınız ise müzik açın ve hiç durmadan dans edin ya da günümüzde internet ve televizyon programlarında birçok kanalda spor hareketleri yapılıyor sizde yarım saatinizi kendi beden sağlığınız için ayırın ve hem izleyin hem de sizde yapın. Böylece kendinizi rahat ve huzurlu hissedeceksiniz.
  • Bu egzersizleri yaparken lütfen ayakkabı giymeyin, yalın ayakla yapın, ayakkabı giymeden ayak parmaklarınızın üzerinde havaya doğru iki elinizi de kaldırın ve bu şekilde 2-3 dakika durun, tekrar önceki halinize geri dönün alt bacakları en hızlı ve en çabuk incelten hareket bu şekilde yapılan spordur.
  • Ayakta dimdik durun iki elinizi de karşıya doğru uzatın ve oturur şekli alın ve tekrar ayağa kalkın ve bu hareketi her gün bir az daha fazla yapmaya başlayın. Harika bir bacak inceltme çalışmasıdır. Bu hareketi bir duvara düzgün bir şekilde dayanarak da yapabilirsiniz bu hareketi yaparken düzgün ve dik olarak sürekli çömelip kalkın yarım saat hiç ara vermeyin.
  • Yüzün yüzün yüzmek yalnız bacaklarınızı değil bütün bedeniniz hareket ettiği için her yerinizde incelme olacaktır.
  • Plates bacakları inceltmenin aynı zamanda selüliti engellemenin en iyi yoludur. Kas yapmadan zayıflamanın en kolay yolu, plates alt bacak inceltmek için de yapılan spor türüdür.
  • Metabolizmanızı çok çalıştırın, sık ve az yiyin.
  • Doymamış yağlar olan yiyecekleri yemeye özen gösterin. Fındık, avokado karbonhidrat, protein, sebze ve meyvelerde bulunur.
  • Kendinizi diyet yaptığınız için strese sokmayın, yalnızca yapmanız gereken şey yemek düzenini değiştirmek. Tatlı, unlu ve yağlı yiyeceklerden uzak kalarak bunu başarabiliriz. Stres hormonu zayıflamanıza engel teşkil eder.
  • Bacaklarınızı tuzlu su ile her gün bir iki dakika ovun daha sonra sıklaştırıcı kremi bacaklarınıza sürün.

Sizden Gelen Sorular / Yorumlar

İlk soruyu siz sormak istermisiniz?

Soru Sor / Yorum Yap

şifre

Çok Okunanlar

Baldır Eritme Hareketleri

Baldır Eritme Hareketleri

Baldır Eritme Hareketleri

Baldır Eritme Hareketleri

Bacak Baldır Kası Geliştirme

Bacak Baldır Kası Geliştirme

Popüler İçerikler

Baldır Zayıflatma

Baldır Zayıflatma

Baldır Neresi?

Baldır Neresi?

Haber Bülteni

Popüler İçerik

Baldır Şişmesi Belirtileri ve Tedavisi

Baldır Şişmesi Belirtileri ve Tedavisi

Baldır Ağrısı Belirtileri ve Tedavisi

Baldır Ağrısı Belirtileri ve Tedavisi

Baldır Türleri ve Özellikleri

Baldır Türleri ve Özellikleri

Baldır Eritme Diyeti Nasıl Yapılır?

Baldır Eritme Diyeti Nasıl Yapılır?

Baldır Türleri ve Özellikleri

Baldır Türleri ve Özellikleri